Naše práce

Dětské hřiště

Realizace dětského atestovaného hřiště na míru, včetně úpravy terénu. Hřiště je zhotoveno z dubového a akátového dřeva ošetřeno olejem PNZ.

Apartmán ve Schladmingu

Kompletní rekonstrukce apartmánu včetně interiérového vybavení v rakouském městě Schladming.

Altán ze smrkového dřeva

Altán jsme zhotovili včetně podlahy na zakázku obce. K altánu patří i námi realizované lavičky.

Terasa ze dřeva stromu bankgkirai 🪵

Bankgkirai je známý pro svou tvrdost, trvanlivost a krásný vzhled. Podkladové hranoly terasy jsou také z exotického dřeva a kotvení je provedené neviditelným spojem. Do terasy bylo zabudováno otvírací víko na filtraci.

Pergola s přístřeškem

Atypická realizace pergoly a kuřárny. Vše je zhotoveno z modřínového dřeva, a to bez ošetření. Stavba nemá vzpěry a v rozích je speciálně ukotvena.

Nábytek a květináče na terasu

Houpačky a posilovací hřiště

Akátová nebo dubová houpačka pro děti a posilovací workoutové hřiště pro všechny věkové kategorie.

Hodiny

Dřevěné hodiny z akátu, jasanu, olše nebo smrkové včetně kovové obruče.

Tenisové sloupky

Tenisové sloupky z lepeného dubového dřeva, lakované, na jedné straně vygravírované logo klubu. Vše vyrobené na zakázku, kování a napínací mechanismus nebyly součástí naší realizace. Podobné sloupky lze vidět například na Wimbledonu.

Vybavení mateřské školky

Vybavení mateřské školky (venkovní učebna, vyvýšený záhon, pocitový chodník, hmyzí hotel, hmatovka, šiškárna, zastínení pískoviště, lavička okolo stromu, naučné tabule ). Vše vyrobeno z masivu a kombinace (smrk, akát, dub). Vše na zakázku a na míru vyráběné.

Interiérový nábytek

Interiérový nábytek z masivu v kombinaci s laminem. Zhotoveno na zakázku.

Dubová sestava

Dubová sestava na vaši zahradu, lze zhotovit v několika rozměrech a je ideálním doplňkem jak pod pergolu, tak volně na zahradu, vzhledem k dlouhé životnosti dubového dřeva.

Vyvýšené záhony z dubového dřeva

Květináče

Olšové a dubové dlabané květináče různých rozměrů. Květináče lze doplnit krásnými kovanými obručemi.

Designové stoly a špalky

Zastřešení stupňovitých teras

Realizace zastřešení stupňovitých teras, kompletně na míru – každá stojna, každý trám má své místo. Vše bylo čepované, šroubované a ošetřené nátěrem. S ohledem na místo realizace (město Říčky v Orlických horách) a zimní měsíce, kdy zde bývá poměrně hodně sněhu, jsme určité části naddimenzovali, aby nemohl vzniknout problém se statikou. Na stavbě jsme spolupracovali s několika řemeslníky, kteří se specializují na věci spojené s elektřinou, okny a budováním základů.

Zahradní domeček

Realizace zahradního domečku na uskladnění dřeva, posezení a vznik podkroví. Vše z masivních trámů 16x16cm ošetřeno nátěrem. Půdorysny rozměr 6x4m.

Pergoly a zastřešení pro auta

Realizace pergol a zastřešení pro auta, vše na míru zrealizované.

Dřevěné ploty

Dřevěné ploty na zakázku z akátového, smrkového a dubového dřeva včetně kompletního ošetření nátěrem.

Psí boudy

Psí boudy vyrábíme pouze z masivu a zateplené 5cm polystyrenem, vše obloženo palubkami, odklápěcí střecha, přepážka. Je samozřejmě možné vyrobit boudu na míru a to včetně krytiny, nátěru atd.

Workoutové prvky

Výroba workoutových prvků na posilování z akátového a dubového dřeva s doplňky z nerezu.