Vyrábíme pouze z masivu a nikdy jinak. Chceme lidem ukázat krásu dřeva a také to, že i dřevo, které se dnes používá jako palivo, se může stát vzhledným kusem nábytku nebo designovým doplňkem.

Zároveň chceme mladým lidem, především klukům, ukázat, že práce rukama není nijak podřadná, ale naopak velice žádaná, dobře placená a čistá. Týká se to velké spousty řemesel, která upadají. Každý říká, jak je těžké založit firmu a podnikat, ale jde to. Já jsem živým příkladem toho, že lze budovat v osmnácti letech firmu úplně od nuly. Je však velice důležité říci, že bez kamarádů, kolegů a dalších lidí okolo, by to nešlo.

Naši práci tedy poznáte podle masivního, robustního a vysoce kvalitního provedení, na kterém si zakládáme. Chceme, aby pergola, nábytek či jiné výrobky byly dominantou zahrady či interiéru. Samozřejmostí je u nás dlouhá životnost, a především originalita našich výrobků. Vždy si dáváme záležet na volbě vhodného materiálu a u všech projektů se snažíme zákazníkovi poradit se vším od základů, přes nátěr až po krytinu.